Szent Gellért díj

Szent Gellért díj


Szent Gellért díj

A Szent Gellért díjat a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia alapította azzal a céllal, hogy lehetőséget teremtsen a katolikus közoktatásban végzett kiemelkedő munka elismerésére.

 Az elismerést az illetékes fenntartó adományozza.

 A díj elkötelezett hitvalló élet, következetes, kitartó, színvonalas nevelő-oktató (egyéb) munkáért adható olyan személynek, aki szilárd erkölcsi alapokon álló munkájával kivívta a tanulók, szülők, munkatársak egyöntetű elismerését.

Arany vagy ezüst fokozat adományozható. Arany fokozattal nettó 75 ezer forint jár, ezüst fokozattal nettó 50 ezer forint, amit a fenntartó áll. Az érmeket és az oklevelet a KPSZTI biztosítja a fenntartó kérésére, akitől értesítést kap a díjazottakról. Szükséges adatok: díjazott neve, díj fokozata, átadás dátuma, intézmény neve, címe (ahol a díjazott dolgozik), intézmény oktatási azonosítója.

A javaslatokat az igazgatóknak a fenntartó felé kell jelezniük. A díj egész évben adható (pl. Szent Gellért ünnepe, tanévnyitó, ill. tanévzáró ünnepség, karácsonyi ünnepség).

A díj kiadásásnak szabályzata

2014-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény nevesorrend változtatás
Horváth Károlyné Palotai Ilona arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Szerepi Imréné arany Váci Egyházmegye Gondviselés Óvoda
Szabó László arany Egri Főegyházmegye Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium
Konopás Anna arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Sipőczné Farkas Mária arany Váci Egyházmegye Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Novák Gyuláné arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Józsefné ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Oltalom Óvoda és Általános Iskola
Cser Istvánné arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Velkei Rozália M. Szaniszla arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Szlovák Terézia ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Varjas Adrienn ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Farkasné Egyed Zsuzsanna arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Nemes József ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Ódor Dezsőné Őri Julianna ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Varga Antal arany Esztergom - Budapesti Főegyházmegye Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Dolányi Anna ezüst Váci Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Vargáné Forgács Anna ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Bak Mária ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Biczó Balázsné ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Varga Pálné ezüst Váci Egyházmegye Szent József Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
Dr. Besenyei Zoltánné arany Egri Főegyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Pákh György ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Bajcsi Gizella ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Urbán Diána ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Rehling Veronika arany Kaposvári Egyházmegye Szent Margit Katolikus Óvoda
Forgó Ferencné arany Kaposvári Egyházmegye Szent Margit Katolikus Óvoda
Babusné Erki Tünde ezüst Egri Főegyházmegye Szent Mihály Katolikus Általános Iskola
Seszták Ilona ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Szedmák Istvánné ezüst Egri Főegyházmegye Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola

2013-as díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény nevesorrend változtatás
Nagyné Szammer Éva ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Thomanné Dukkon Márta ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Koppányné Újházi Márta ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Gaál Barnabás ezüst Győri Egyházmegye Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Hollóné Soproni Julianna ezüst Szent Vincéről Nevezett Szatmári Irgalmas Nővérek Társulata Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
Cseh Gyöngyi ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Árpád-házi Szent Piroska Szakképző Iskola
Répa Bernadett M. Anna nővér ezüst Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata Constantinum Nevelési- Oktatási Intézmény
Hessz Béláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Knyazoviczki Jánosné arany Váci Egyházmegye EKIF
dr. Kissné Fábián Katalin arany Egri Főegyházmegye Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Csikós Zoltánné arany Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Reitter István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Hitoktató
Varga Beáta ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Újhelyi Éva arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola
Szigeti Tamásné Kucza Ildikó ezüst Egri Főegyházmegye Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Földi István arany Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Felker Márta Jácinta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Megyesiné Plavecz Veronika ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Ildikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gáspár Anikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gáldonyi Katalin ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Sebő József ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Dr. Takáts Erika ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Winerowicz - Papp Renáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Kovács Gyöngyi ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Fodor Gyuláné arany Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Schiffer Gyula ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Havasiné Illyés Sarolta arany Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Elsik Vilmosné ezüst Boldogasszony Iskolanővérek Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Bacskó Lajosné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Szomor Gáborné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Szabó Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Mózs Krisztián ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Sebestyén Lászlóné ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Schöffer Tiborné ezüst Győri Egyházmegye Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Scheibelhoffer Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Oscsendáné Váradi Mária ezüst Hajdúdorogi Görög Katolikus Egyházmegye Szent Bazil Oktatási Központ
Zukovits Kálmánné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola
Hegyiné Mézes Irén ezüst Apor Vilmos Katolikus Főiskola Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Pál István arany Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Bodainé Bejuska Márta arany Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
Antóni Anikó ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Dr. Hermann Istvánné arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Wölfinger Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Varju Miklósné arany Szombathelyi Egyházmegye Szent László Katolikus Általános Iskola
Gyöngyösi Ildikó arany Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Fazekas Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Kis Gergely Máté ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Mészáros Józsefné arany Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Schoffhauzerné Bakonyi Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Kissné Cservenyák Judit ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

2012-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény nevesorrend változtatás
Tangl Lászlóné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Általános Iskola
Vida Mária ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Általános Iskola
Nagy Vendel arany Kaposvári Egyházmegye Egyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatósága
Fehér Lászlóné arany Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Kelemenné Nagy Beatrix ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Kocsisné Németh Tímea ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Fehér Lászlóné arany Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Horchy Mihály arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Gyakorlóiskolája
Rónaszéki Magdolna arany Kolping Oktatási és Szociális Intézményfenntartó Szervezet Kolping Általános Iskola és Gimnázium
Szalainé Tóth Erzsébet ezüst Egri Főegyházmegye Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola
Szájer Béla ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Dr. Papp Gáborné arany Kaposvári Egyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Berkes Angéla ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Péntek Balázs ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Bagó Istvánné arany Váci Egyházmegye Nógrádsipeki Keresztény Általános Iskola és Óvoda
Benke Péter ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Léberné Takács Éva ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Horváth Attiláné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Osváth Zsuzsanna ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gyakorlóiskola
Forgó Lászlóné ezüst Egri Főegyházmegye Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola
Baranyai József arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Zilahi-Szabó Imréné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Tóth Ferencné ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Dr. Csernyné Szincsák Ibolya arany Miasszonyunkról Nevezett Szegény Iskolanővérek Kongregációja Svetits Katolikus Oktatási Intézet
Horváth Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Novákné Tarafás Ildikó arany Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Általános Iskola
Gyenes Károlyné arany Váci Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Hegedüs Béláné ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Páhoki Tamásné ezüst Győri Egyházmegye Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Lukács Istvánné ezüst Egri Főegyházmegye Szent István Katolikus Általános Iskola
Dr. Mail József arany Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Ballóné Antal Edina ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Szabó Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Csernai Balázs Atya ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Dr. Kerényi Lajos arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Dósa Márta ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Lobmayer András ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Pászti László ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Simonné Vörös Ágnes ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Benyó Györgyné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Petresné Reiter Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Zahar Béla arany Váci Egyházmegye Váci Egyházmegye
Paulics Piroska arany Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség
Könnyid Imre ezüst Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség

2011-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény nevesorrend változtatás
Benedek Imréné arany Apor Vilmos Katolikus Főiskola Apor Vilmos Katolikus Főiskola Terézvárosi Gyakorló Óvodája
Horváth Zoltánné ezüst Apor Vilmos Katolikus Főiskola Apor Vilmos Katolikus Főiskola Terézvárosi Gyakorló Óvodája
Aradvári Mihályné arany Székesfehérvári Egyházmegye Bánhidai Szent Erzsébet Óvoda
dr. Kabay Gáborné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Baranyai Judit arany Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Várnai Aladár ezüst Egri Főegyházmegye Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Buti Ferencné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Bányai Barbara ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Gacs Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Pátkainé Szmulai Rita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Fazekas-Venczel Helga ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Bán Vilma ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Takáts István arany Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Gyarmati Lászlóné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Roznerné Nándorfy Nóra ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Némethné Szabó Erzsébet ezüst Győri Egyházmegye Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Dr.Ottófi Rudolfné arany Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Török Zsuzsanna ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Mezei András ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Rigóné Kulcsár Zsuzsa ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Szűcs Istvánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tarróné Szűcs Zita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Anna Római Katolikus Óvoda
Lendvay Istvánné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Szabó Istvánné arany Szombathelyi Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola
Dunai Rita ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Krainhoffer Tamásné ezüst Székesfehérvári Egyházmegye Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Gönczy Katalin ezüst Debrecen - Nyíregyházi Egyházmegye Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Hoskó Bertalanné ezüst Egri Főegyházmegye Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
Ábrahámné Vesztergom Beáta ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Kollár László arany Váci Egyházmegye Szent János Katolikus Általános Iskola
Varga Pálné arany Váci Egyházmegye Szent József Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
Szakál Ferenc arany Váci Egyházmegye Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
Brückner Ákos Előd arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Gavallér Józsefné ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Murányi Ilona ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Urbányiné Farkas Dóra ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Földvári Józsefné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Veres József ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Sántha Erzsébet ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Futtató Andrea ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Kovács Ilona ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Pálfalvi Erzsébet ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Antal Ilona arany Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség
Peidl Sándorné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Veszprémi Érsekség

2010-es díjazottak

Kitüntetett Fokozat Fenntartó neve Intézmény nevesorrend változtatás
Karáth Katalin arany Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Rátkai Imréné ezüst Szombathelyi Egyházmegye Brenner János Nevelési Központ
Dr. Orovica Márkné arany Ciszterci Rend Zirci Apátsága Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Láng Rudolfné arany Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
Vasáros István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium
P. Ádám János SJ arany Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Pozsgainé Horváth Anna ezüst Győri Egyházmegye Hildegard Óvoda
Pozsgay Zoltán Jenőné ezüst Győri Egyházmegye II. Rákóczi Ferenc Katolikus Közoktatási Központ
Szabóné Forgó Anikó arany Váci Egyházmegye Karolina Katolikus Általános Iskola, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Gyakorlóiskolája
Molnárné Albert Bernadett ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Ács Anita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Kavecz Jánosné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Palkovics Ágnes ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Farkas István ezüst Veszprémi Főegyházmegye Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Petrovics József Pál ezüst Egri Főegyházmegye nincs megadva
Kriston Gáspárné ezüst Egri Főegyházmegye nincs megadva
Erős Erzsébet arany Egri Főegyházmegye nincs megadva
nincs megadva arany Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
nincs megadva ezüst Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
nincs megadva ezüst Székesfehérvári Egyházmegye nincs megadva
Hordós Csaba ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Szijártóné Englert Ildikó ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Kertai Ferencné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Dancs István arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Dr. Őry Imre arany Csornai Premontrei Prépostság Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Horváth Márta ezüst Győri Egyházmegye Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
Takács Rózsa arany Kaposvári Egyházmegye Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola
Dr.Pálinkásné Berényi Éva arany Miasszonyunkról Nevezett Szegény Iskolanővérek Kongregációja Svetits Katolikus Oktatási Intézet
Tóthné Kőszegi Anita ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Bábiczkiné Say Edit ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Dr. Párdányi Miklósné arany Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Kiss Katalin ezüst Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek Kongregációja Szent Margit Gimnázium
Sári Kálmánné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Teiszler Tiborné ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szent Margit Római Katolikus Óvoda
Karakainé Kóbor Ágnes ezüst Győri Egyházmegye Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Molnárné Tóth Erzsébet ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Neruzsil Klára ezüst Veszprémi Főegyházmegye Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény