Telefonszámok és e-mail címek
Név Feladatkör E-mail címnövekvő sorrend Telefonszám
Ulicsák-Csepi Mária Teremtésvédelmi referens ulicsak-csepi.maria@katped.hu
Szepsi Rita Szaktanácsadás szervezése szepsi.rita@katped.hu 479-3030
Szenthe-Tormássi Anna Intézetvezető-helyettes szenthe@katped.hu 479-3002
Szentes Judit Gyermekvédelem, mentálhigiéné, tanulótájékoztatás szentes@katped.hu 479-3012
Szekér Borbála Tantárgygondozás - felső tagozat és középiskola szeker.borbala@katped.hu 479-3003
Szabó Klára Szaktanácsadás szervezése szabo.klara@katped.hu 479-3008
Schillinger Tibor Oktatástechnika schillinger.tibor@katped.hu 479-3016
Nyiri Andrea Gyermekvédelem, teremtésvédelem területe nyiri.andrea@katped.hu 479-3007
Dr. Mártonné Sárossy Mónika Tanulmányi versenyek támogatása, IKT programok szervezése monika@katped.hu 479-3033
Módli Ildikó Tantárgygondozás - óvoda modli.ildiko@katped.hu 479-3015
Menráth András Épületüzemeltetés, gondnoki feladatok menrath.andras@katped.hu 479-3039
Jobbágy Borbála Gyermekvédelem, mentálhigiéné területe jobbagy.borbala@katped.hu 479-3005
Schillingerné Gulyás Ilona Tantárgygondozás, adatbázis fejlesztés és kezelés, működési támogatás ügyintézése. ilona@katped.hu 479-3006
Nagyné Hoóz Rita Tantárgygondozás - alsó tagozat hooz.rita@katped.hu 479-3010
Gyurka Etelka Gazdasági vezető gyurka.etelka@katped.hu 479 3004
Bernáth Judit Szakképzés bernath.judit@katped.hu 479-3014
Barcsák Marianna Intézetvezető, tanügyigazgatás barcsak@katped.hu 479-3009
Bálint Erzsébet Pedagógiai mérés, értékelés balinte@katped.hu 479-3032
Központi vonal 479-3000